Online Open Week 1 t/m 4 november 2021

Info & aanmelden online infoweek
Friesland College Friesland College Friesland College

Online Open Week 1 t/m 4 november 2021

Info & aanmelden online infoweek

Relatiebeheerders

Het Friesland College heeft voor de regio’s binnen Friesland vaste contactpersonen voor het voortgezet onderwijs in Friesland. Deze personen zijn verbonden aan één van de scholen binnen het Friesland College en deskundig op dat gebied.

Contactpersoon voor regio Noord-West (inclusief Leeuwarden)
Bettina Weiss, 088 060 2381 / 06 3629 9507, b.weiss@fcroc.nl
Verbonden aan de School voor Techniek & Technologie

Jessica Bergsma, 06 - 422 458 50, j.bergsma@fcroc.nl
Hanneke Trul, 06 4141 7484 , h.trul@fcroc.nl
Verbonden aan de D'Drive, School voor Creatieve industrie & Pedagogisch werk

Contactpersoon voor de regio Noord-Oost
Janneke Venema, j.venema@fcroc.nl
Verbonden aan de School voor Zorg, Service & Welzijn

Contactpersonen voor de regio Zuid-West
Fiona de Jong, 088 060 3472 , f.jong@fcroc.nl
Verbonden aan de School voor Commercie & Dienstverlening

Contactpersoon voor de regio Zuid-Oost
Floris Jacobs, 06 – 250 901 26, f.jacobs@fcroc.nl
Verbonden aan CIOS, School voor Sport en Bewegen

FC-Extra
Jeanet de Vries (Vavo), 088 060 2223,j.de.vries@fcroc.nl
Kasper van Dijk (schakeltrajecten), 06 4648 4716, k.vandijk@fcroc.nl

Entreeopleidingen
Renze Petersohn, 06 149 759 89, r.j.petersohn@fcroc.nl

Zorgcoördinatoren
Leeuwarden
Annemarie de Groot
088 060 2551, a.de.groot@fcroc.nl

Heerenveen
Caro Lourens-Oterdoom
088 060 35 62, k.lourens-oterdoom@fcroc.nl

Strategische allianties vo – mbo - hbo
Annet Linnebank, 06 246 233 78, a.linnebank@fcroc.nl