Onze gebouwen zijn door de situatie rondom Corona gesloten. Daarom worden intakegesprekken en aanmeldingen telefonisch behandeld. Na aanmelden wordt je z.s.m. gebeld.

FAQ > Aanpak Corona MBO Raad >
Friesland College Friesland College Friesland College

Relatiebeheerders

Het Friesland College heeft voor alle richtingen vaste contactpersonen. Deze personen zijn tevens de relatiebeheerders voor het voortgezet onderwijs in Friesland.

School voor Commercie & Dienstverlening
Fiona de Jong, f.jong@fcroc.nl
Sietske Kamminga, s.kamminga@fcroc.nl

School voor Zorg, Service & Welzijn
Janneke Venema, j.venema@fcroc.nl

D'Drive, School voor Creatieve industrie & Pedagogisch werk
Jessica Bergsma, 06 – 422 458 50, j.bergsma@fcroc.nl

Studenten Services
Yolanda Kuiper, y.kuiper@fcroc.nl

FC-Extra
Jeanet de Vries (Vavo), j.de.vries@fcroc.nl
Bea Walma (schakeltrajecten), b.walma@fcroc.nl

School voor Techniek & Technologie
Amieke de Rapper06 2041 0048, a.de.rapper@fcroc.nl

CIOS, School voor Sport en Bewegen
Floris Jacobs, 06 – 250 901 26, f.jacobs@fcroc.nl

Entreeopleidingen
Renze Petersohn, 06 - 149 759 89, r.j.petersohn@fcroc.nl

Projectteam Voorlichting
Voorlichtingen: Anneke de Vries
MijnFC en Beleefdagen: Monique Hoekstra-Haan
088 - 060 2570, voorlichting@fcroc.nl

Zorgcoördinatoren

Leeuwarden

Annemarie de Groot
088- 060 2551, email: a.de.groot@fcroc.nl

Heerenveen

Caro Lourens-Oterdoom
088-060 35 62, k.lourens-oterdoom@fcroc.nl