Docent Europees kampioen koken

Guido Paneer

Geplaatst op 22 november 2011

Chef-kok Guido Panjer (36), werkzaam bij het Friesland College in Leeuwarden, is afgelopen zondag Europees kampioen koken geworden. Panjer won de enige officiële finale, uitgeschreven door de World Association of Chefs Societies in het Hongaarse Budapest.

Dat betekent dat Panjer zich twee jaar lang Europa’s beste chef mag noemen en het continent Europa vertegenwoordigt op de continentale wereldfinale in Zuid-Korea.

Het team bestaande uit chef de mission Wynand Vogel, coach Waldrik Kremer, chef Guido Panjer en assistent-kok Tom Lamers gaat vanaf nu in training voor de wereldtitel in mei tijdens het WACS wereldcongres in Seoel.

Panjer geeft les op de Middelbare Hotelschool Friesland, onderdeel van het Friesland College. Hij moest het in Boedapest opnemen tegen veertien topkoks uit onder meer Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk. De opdracht was het maken van een driegangendiner voor acht personen in drie uren.

 

Op de foto: Europees kampioen Guido Panjer (2e van links) tussen zijn vakgenoten.
 

  • Guido 19 januari 2012, 08:23

    Guido, van harte gefeliciteerd, wanneer kom je een keer voor mij koken, hahahah


    Groetjes Nicole
  • Syanna Cuperus 07 december 2011, 11:36

    Guido, van harte! Wat geweldig dat onze cursisten van jouw vakmanschap kunnen genieten. Heb je weer eens tijd voor een workshop? Ik gebruik nog altijd je recepten van je Italiaanse workshop. Super!
  • Ida van der Velde 01 december 2011, 12:38

    Van harte gefeliciteerd. Wat een top prestatie!
  • michiel kalsbeek 28 november 2011, 11:51

    hartelijk gefeliciteerd
    klasse - twee jaar kampioen

    unit bouw
    michiel
  • Monica Welling 24 november 2011, 08:13

    Guido
    Van harte gefeliciteerd met dit succes. Wat mag de school trots zijn dat je bij ons werkt.
    Monica

Vul de velden hieronder in om te reageren op bovenstaand artikel.
Het e-mail adres zal niet worden getoond op de site.