Alle leidinggevenden bij het Friesland College hebben spreekuren op vaste tijden. Als u hiervan gebruik wilt maken, kunt u een afspraak maken. In het overzicht kunt u zien op welke dagen en tijden de leidinggevenden beschikbaar zijn. Mochten deze tijden u niet uitkomen, dan kunt u in overleg een ander tijdstip afspreken.

School voor Zorg, Service & Welzijn

Alle opleidingen in Heerenveen:
Spreekuur: op afspraak
Onderwijsdirecteur: Rudolf Winius
r.winius@fcroc.nl
088 - 060 2853 (secretariaat)

Alle opleidingen in Leeuwarden:
Spreekuur: telefonisch op afspraak
Onderwijsdirecteur: Durkje de Jong
d.de.jong@fcroc.nl
088 - 060 3325 (secretariaat)

CIOS, school voor Sport & Bewegen
Alle opleidingen in Heerenveen en Leeuwarden
Onderwijsdirecteur: Anke Visser
a.visser@fcroc.nl
Afspraak via 088 - 060 3401 (secretariaat).

School voor Commercie & Dienstverlening

Commerciële dienstverlening en
Zakelijke dienstverlening

Spreekuur: donderdag 16.00 - 17.00 uur
Locatie Leeuwarden
Onderwijsdirecteur Pieterke Donkerbroek
p.donkerbroek@fcroc.nl
088 - 060 2450 (secretariaat)

Zakelijke dienstverlening Heerenveen
Spreekuur: donderdag 9.00 - 10.00 uur
Locatie Heerenveen, J.P. Engelmanstraat 3
Opleidingsmanager Femmeke Huigens
f.huigens@fcroc.nl
088 - 060 2450 (secretariaat)

Commerciële Dienstverlening Heerenveen 
Spreekuur: maandag van 9.00 – 10.00 uur
Locatie Heerenveen
Opleidingsmanager: Henk Damhof
h.damhof@fcroc.nl
088-060 3176 (secretariaat)

Vakopleidingen Horeca en Bakkerij
Spreekuur: vrijdag 10.00 - 11.00 uur
Opleidingsmanager Krista Jansen
k.jansen@fcroc.nl
088 - 060 2424 (secretariaat)

Toerisme
Spreekuur: vrijdag 10.00 - 11.00 uur
Onderwijsdirecteur Tom Valk
t.valk@fcroc.nl
088 - 060 2424 (secretariaat)

Managementopleidingen Horeca
Spreekuur: dinsdag 10.00 - 11.00 uur
Opleidingsmanager: Jildau Mastenbroek
j.mastenbroek@fcroc.nl

Wellness en Lifestyle
Spreekuur: donderdag 10.00 - 11.00 uur
Opleidingsmanager: Ans Luursema
a.luursema@fcroc.nl
088-060 2424 (secretariaat)

School voor Techniek & Technologie

Transport & Logistiek
Voertuigentechniek

Spreekuur: dinsdag 12.00 – 13.00 uur
Onderwijsdirecteur Gerard Eilert
gerard.eilert@fcroc.nl
088 - 060 3642 (secretariaat)

Vakopleidingen Techniek
Engineering
Bouw, Hout & Interieur
Bouw & Onderhoud

Spreekuur: dinsdag 12.00 – 13.00 uur
Onderwijsdirecteur Wietse Smit
w.smit@fcroc.nl
088 - 060 2923 (secretariaat)

MBO Life Sciences
Spreekuur: dinsdag 12.00 – 13.00 uur

Marcel van der Horst
m.van.der.horst@fcroc.nl
058 - 284 6510

Marian Brandenburg
m.brandenburg@mbolifescienes.nl 
058 - 284 6510

 

D’Drive, school voor Creatieve industrie & Pedagogisch werk

Onderwijsassistent en Pedagogisch werk
Spreekuur:
Locatie Sportstad: maandag  11.00 - 12.00 uur
Locatie Triangel: donderdag 11.00 - 12.00 uur
Opleidingsmanager: Cora Faas
c.faas@fcroc.nl, 06 - 20 22 57 37
Spreekuur met onderwijsdirecteur Margriet van Zonneveld via secretariaat : secretariaatDDrive@fcroc.nl

Media en ICT Heerenveen
Spreekuur: dinsdag 10.00 – 10.30 uur
Locatie Sportstad
Opleidingsmanager: Eline de Koning
e.de.koning@fcroc.nl, 06-47910140

Game design en Applicatieontwikkeling
Spreekuur: op afspraak via secretariaat secretariaatDDrive@fcroc.nl
Locatie: Triangel
Onderwijsdirecteur: Sicco Piekeboer
s.piekeboer@fcroc.nl

ICT en DTP 2 Leeuwarden
Mediavormgeving en DTP3 Leeuwarden
Spreekuur: maandag 11.00 - 12.00 uur
Locatie Triangel
Opleidingsmanager: Peter Miedema
p.miedema@fcroc.nl, 06-23157339
Spreekuur met onderwijsdirecteur Sicco Piekeboer via secretariaat secretariaatDDrive@fcroc.nl

Mode design
Interieur, vormgeving en ambacht

Spreekuur: dinsdag 09.00 - 10.00 uur
Locatie Triangel
Opleidingsmanager:Tineke Meter
t.meter@fcroc.nl, 06-27296340
Spreekuur met onderwijsdirecteur Margriet van Zonneveld via secretariaat: secretariaatDDrive@fcroc.nl

Artiest en Productie
Locatie Neushoorn: donderdag 09.00 - 10.00 uur
Opleidingsmanager: Marjolijn Brouwer
m.brouwer@fcroc.nl, 06-51574502
Spreekuur met onderwijsdirecteur Margriet van Zonneveld via secretariaat secretariaatDDrive@fcroc.nl

FC Extra, School voor Volwasseneneducatie & AVO

Talencentrum
Spreekuur op afspraak
Onderwijsdirecteur Wout v.d. Leest
w.van.der.leest@fcroc.nl
088 - 060 2389 (secretariaat)

Team Educatie
Spreekuur op aanvraag via secretariaat 088-0602215 of p.swierstra@fcroc.nl
Onderwijsdirecteur: Jocco Eijssen
j.eijssen@fcroc.nl

Team VAVO
Spreekuur op aanvraag via secretariaat 088-0602215 of p.swierstra@fcroc.nl
Onderwijsmanager: Ankie Boelema
ankie.boelema@fcroc.nl

FC-XL
Directeur: Peter van der Heijden
p.van.der.heijden@fcroc.nl
Spreekuur op 1e maandag van de maand:
16.00 - 17.00 uur Leeuwarden
tel. 088 - 060 25 43 (secretariaat)